Mesudiyeli Topçu Sakatlandı.
Mesudiye İlçesi Üçyol Beldemizden Derya Araz\'ın yetenek sizsiniz türkiye yarışmasındaki göstermiş olduğu Şarkı Performansı jürinin gözüne girmeyi başardı ve aldığı 3 evet ile ikinci turun yolunu tuttu.
Mesudiye Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile İlçemize yapılacak olan Toplu Konut projesinde başvurular 16 Temmuz 2012 Pazartesi günü itibariyle başlamıştır.
İlçemiz merkezine Ordu ve Sivas istikametindeki girişten başlayarak, su ve kanalizasyon alt yapısı yapılan ve 1 km’lik şehir merkezine yakın olan kısmında parke ve bordür döşemesi tamamlan yolun....
Kurban Kesim Alanı Belli Oldu
Mesudiye\'de belediyenin kurban kesim yerlerine ilgi göstermeyen vatandaşlar, yetkililerin uyarılarına ve cezalara rağmen kurbanlarını yine sokak ortasında kesti.
MÜSLÜM SARICA MAHALLESİ ÜMRANİYE\'DE BAYRAMLAŞTI
Cumhuriyet yurttaşların seçme ve seçilme hakkının olduğu bir yönetimdir...
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Mesudiye de törenlerle coşkulu bir şekilde kutlandı...
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması.
Mobese Sistemi Uygulanmaya Başlanıyor.
Ordu İl Genel Meclis oturumu, EKİM ayı içinde Mesudiye İlçemiz de gerçekleştirildi.
Müslüm Sarıca Yolları Mehmet Tuncer İle Kendine Geldi.
Mesudiye Artık Daha Güzel Görüntüye Sahip Olacak.
Mesudiye İçin Önemli Bir Siyaset Adamı Olan Bülent ECEVİTi Ölümünün 6ıncı Yıl Dömünde Saygı Ve Rahmet İle Anıyoruz.
Bir Ev Yanarak Kül Oldu.
Mesudiyespor Kötü Gidişe Bu Hafta Sonu Dur Demek İstiyor.
Biz biliyoruz, Senin önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin sınırlarında akan kanları, biz biliyoruz içimizdeki düşmanları, gaflet, dalalet ve hıyanet içinde olanları. Biz biliyoruz ATAM, bu yüzden varız, bu yüzden izindeyiz.
Mesudiye\'de Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 74\'üncü yılında saygıyla anıldı. Saatler 09.05\'i gösterdiğinde hayat durdu.
Fanatik Gazetesinden Büyük Terbiyesizlik. #OzurDileyenFanatikERKEKGORDU
Haydi Stada
İstanbul 1inci Amatör 15inci Grupta Yer Alan Mesudiyespor Sonunda Galip Geldi.
Hemen hemen her gün yaşanan elektrik problemi Mesudiye halkını ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı.
Yine Galibiyete Hasret Kaldık.
Ordu Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Millet Vekili Mesudiyede Ziyaretlerde Bulundu.
Mesudiye Ruhi Engin ÖZMEN Spor Tesislerine Sahip Çıkılmıyor.
Mesudiye Kyk Müdürlüğü Tarafından Futbol Turnuvası Düzenlendi.
Mesudiye Müslüm Sarıca Mahallesinde Henüz Nedeni Belirlemeyen Bir Yangın Çıktı.
Memleket Beyaz Gelinliğe Giydi.
T.C Kültür ve Turizm Bakanlığımız \\\"Yayla Evi Tip Projesi\\\" ile yaylalarımıza yapılacak evlerin bu projelere göre yapılmasını tavsiye etmektedir.
Mesudiyeliler Müjde.
Mesudiyedeki Patlama Herkese Korku Verdi.
Ordu Mesudiye İlçesinde Nükhet OKUTAN Daha Önce Yazdığı \"Aden Bahçesi\" Romanı İle gündeme oturmuştu.
Mesudiye Chp İlçe Başkanı Arslan SARIGÜL Mesudiyenin Sorunlarını Ordu Mesudiye Haber Ajansı Editörü Onur OKUTANa Değerlendirdi.
Mesudiyede Satılık Ev.
Mesudiye İlçe Merkezi Ve Köylerindeki Elektrik Kesintisi İlçede Halkın,Esnafın.Öğrencinin Kısacası Mesudiye\\\'de Yaşamını Sürdüren Herkesin Canını Yakmaya Devam Ediyor.
Kendisini icraya veren eski dükkansahibini sokak ortasında öldürdü.
Mesudiye Esnafı Sıkıntıda
2013 YILI OCAK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
İlçemizde geleneksel hale gelen Bilardo turnuvalarından 3 üncüsü Nokta Bilardo’da düzenlendi.
Mesudiye Gençliği Ordusporu Yalnız Bırakmadı
Mesudiye’li Hemşehrimiz Yetenek Sizsiniz yarışmasında 2. tura yükseldi. Derya Araz emin adımlarla ilerliyor.
Kredi ve Yurtlar Kurumu Mesudiye yurdunda barınan öğrencilere “Liderlik Eğitimi” konferansı verildi.Yurt kantininde düzenlenen konferansa 152 öğrencinin katıldığı öğrenildi. Konferansa konuşmacı olarak Ankara Üniversitesi Öğretim görevlilerinden Doç. Dr. Kemalettin Deniz katıldı.
Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri\\\'ne Mesudiye\\\'de Okumanın Ne Gibi Zorlukları Olduğunu Ne Gibi Kolaylıkları Olduğunu Ve Kredi Yurtlar Kurumundan Memnun Olup Olmadıklarını Araştırmak İçin Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri İle Tatlı Hoş Bir Sohbet Yaptık.Öğrencilerimize Çeşitli Sorular Yönettik Onlarda Bize Cevapları İle Aydınlatmaktan Kaçınmadılar.
Ordu’nun toprak bakımından en büyük, en eski ilçesi konumundaki Mesudiye’miz 1970-2000’li yıllar arasında Türkiye’nin en fazla göç veren ilçesi durumuna gelmesi nedeniyle ilçemiz adeta terk edilmiş bir yerleşim yeri görünümüne bürünmüştü.
Mesudiye Kara Ve Su Avcıları Derneği her hafta sonu gelenek haline getirdikleri sürek avından bu hafta sonunu heyecanlı dakikalar yaşadı. Fistoru Mahallesi,Kale Köyü Ve Tavara Mahallesi arasında bulunan ermelik diye adlandırılan ormanlık bölgede yaban domuzu ile karşılaşan avcı ekibi domuzu vurmaktan korkmadı.Fakat ilginç olan olayı ise Mesudiye kara ve su avcıları yönetim kurulu ve kurucu üyesi Yusuf Tuncer anlattı;
Ordu\\\'nun Mesudiye İlçe Kaymakamı Taner Bolat, kendisine ait otomobiliyle Sivas\\\'a giderken kaza geçirdi.
Mesudiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla ARICAN, Şube Müdür Vekili Gültekin GÜNEŞ ve Mesudiye İlkokulu/Ortaokulu Müdür Vekili Hüseyin ŞİMŞEK Tarafından Taşımalı Eğitim Yapan Okullarımızın Öğrenci Servisleri Denetlendi.
Topçamda Ptt Şubesi
Gönüllüler İçin koruyucu Aile Tanıtımı Toplantısı Mesudiye İlk Öğretim Bölge Salonunda Yapıldı. Toplantıya Mesudiye Kaymakamı Syn. Taner BOLAT, Mesudiye Belediye Başkanı Syn. İsa GÜL, Yeşilce Belediye Başkanı Syn. Fevzi ÜNAL, Topçam Belediye Başkanı Syn. Erhan KÖLEOĞLU, Üçyol Belediye Başkanı Syn. Aydın GÜNDOĞDU, Milli Eğitim Müdür V. Syn. Atilla ARICAN, Daire Amirleri Ve Bir Çok Halk Katılımda Bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Başkanlığımızca Düzenlenen Mesudiye Kaymakamlığımızın Yürüttüğü Okulum Dershanemdir Projesi Mesudiye İlçemizde Uygulanmaya başlamıştır.
‎\'\'TÜRKİYE DEMOKRASİ FORUMU 2013 MESUDİYE\'\' YÜRÜTME KURULU SAYIN CUMHURBAŞKANI TARAFINDAN KABUL EDİLDİ.
Ordu\'da evde tartıştığı eşine sinirlenerek sahilde kayalıklardan Karadeniz\'e atlayarak intihara kalkışan N.B.yi vatandaşlar kurtardı.
Mesudiye Birebir Köyü Sakinleri İmam Sorunu Aydınlatıldı.
ÇİFTLİK SARICA KÖYÜNDEN HEMŞEHRİMİZ MURTAZA KAYNAR VEFAT ETMİŞTİR.
24.02.2013 tarihinde düzenlemiş olan Çerçülü Mahallesi kahvaltı programı ve istişare toplantısına, Çerçülü Mahallesinde ikamet eden hemşehrilerimiz tarafından ilgi büyüktü.
Mesudiye Ziraat Odası Toplantı Salonunda Mesudiye Süt Üreticiler Birliğinin 2013 yılı 25-02-2013 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Mesudiye\'li Hemşehrimiz Hüseyin EKER\'in Ordu Ve Mesudiye Hakkında Yazdığı Güzel Makale
Çiflik Sarıca Köyünden Midhat KARAÇAM Vefat Etmiştir.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
İstiklal Marşımızın Kabulünün 92inci Yıl Dönümü
Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı Mesudiye\'de Ziyarette Bulundu
Merkez İlçe\'nin adı AltınOrdu oldu.
Ordu büyükşehir oldu gibi
Sözcü muhabirinin koruma engeline kınama
MESUDİYE YURTKURDAN MEHMET AKİF ERSOY\\\'U ANMA GECESİ
Mesudiye Çok Programlı Lise son sınıf örgencileri için düzenlenen motivasyon ve moral gecesine Öğrenciler Ve Veliler Başta Olmak üzere katılım oldukça fazla idi.Açılış Konuşmasını Mesudiye ÇPL müdürü Abdullah Dalkılıç yaptı;
Ordu Muhtarlar Derneği tarafından hazırlanan, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı\'nca kabul edilen \"Paydaş Yönetim Projesi\" kapsamında Ordu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği\'nce verilen seminerin dördüncüsü; Mesudiye, Gölköy ve Gürgentepe’de gerçekleştirildi.
Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksek Okulunda Mesudiye Kaymakamı Sn. Taner Bolat tarafından düzenlenen bir söyleşi yapıldı. Yerel Yönetimler konulu söyleşinin sunuculuğunu 1\'inci sınıf bilgisayar bölüm öğrencileri Derya Özer Ve Tolga Aksakal yaptılar. Söyleşiye öğrencilerin ilgisi oldukça fazla idi öğrencilerin yanı sıra Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölüm Başkanı Ve Müdür Yardımcısı Cemal Fırat Şen, Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlileri Elif Çevik, Haydar Asan, Murat Yalçın Ve Mesudiye Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mahmut İnan katılımda bulundular.
Mesudiye Belediyesi İmar Revizyon Planı Pendik Belediyesiyle yapılan protokolle tamamlandı. 15.03.2013 Cuma günü Pendik Belediyesi Meclis salonunda yapılan protokol imza törenine Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Pendik Belediye Meclis Üyesi Bahattin Yaman, Pendik Dolaylı Oba Mahalle Muhtarı Yılmaz Yaman katıldı.
4 otomobil ve 1 minibüs zarar gördü!
Ordu’nun Ünye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Murat (58) ve Sebahat Şahiner (57) çifti, hayatını kaybetti
MESUDİYE YURDU ÖĞRENCİLERİNE ZAMAN YÖNETİMİ SEMİNERİ
Söylediği yalanlar insanın hayatını etkiler mi, yoksa her şey tamamen kaderin bir oyunu mudur? Aşk her şeye kadir midir? Aşk için söylenen yalanlar başınıza ne işler açar? Kadere ister inanın ister inanmayın ama bu hikaye sizi oldukça etkileyecek. Okumasına yol açan annesine verdiği söz mü, sevdiği kıza söylediği yalan mı, kaderin bir oyunu mu?Bu haber Mesudiye’den başlayıp İstanbul’a uzanan bir yaşam öyküsü…
Ordu’nun büyükşehir olmasının ardından Mesudiye’nin 3 Beldesi (Yeşilce,Topçam,Üçyol) kapanmış durumda ve Mesudiye’nin geleceği bu seçime bağlı gibi duruyor Mart 2014 seçimleri 1 seneden az bir zaman kalmış durumda Mesudiye’de belediye...
Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde İtalya’nın Lazio takımıyla deplasmanda 1-1 berabere kalarak yarı finale yükselmesini, sarı-lacivertli taraftarlar coşkuyla kutladı. Mesudiye’de kutlamaların merkezi Mesudiye Meydan oldu. Maçı Meydanda bulunan kahvelerde toplu olarak..
Mesudiye Yeşilce kara yolu üzerinde bulunan Konacık Köyü sakinlerinden Sıtkı Özgül\'ün yol üzerinde bulunan çam fidanlığı evinin duvarına Kırıkkale Üniversitesi öğrencisi Saygın Aydın ile birlikte yaptıkları 3-5,5 metre ölçülerindeki Atatürk Posteri ve Türk Bayrağı yoldan geçenlerin dikkatini çekmiş beğenisini kazanmıştır.
Bir Ordulu olarak Ordunun büyükşehir olmasından büyük onur duyduk. İnanıyorum ki; memleketimizi güzel yerlere taşıyacak. Bunun için emek koyan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tabi, bu arada Ordunun her ilçesinden insanlar: “Yeni yapılanmada neler yapılmalı” diye düşünmeye başladılar. Bu iyi bir gelişmedir. Çünkü yerel olarak yapılanların hepsi Ordumuzun başarısı olacaktır. Bende, bir Mesudiyeli olarak, Mesudiye üzerine düşüncelerimi ifade edeceğim.
Mesudiye İlçesi Topçam Beldesi Belediye Başkanı Erhan Köleoğlu, Beldenin Cadde ve Sokakları’nın adlarını Belediye Meclis kararı ile değiştirdi.Yapmış oldukları isim değişiklikleri ile bir ilke imza attıklarını kaydeden Topçam Belediye Başkanı Erhan Köleoğlu gazetemize yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Topçam yapmış olduğu isim değişikliği ile Türkiye\'de bir ilk’e imza atmıştır.
Kredi ve Yurtlar Kurumu, Mesudiye üniversite öğrencilerine “Zaman Yönetimi” semineri verildi. Seminere bir çok üniversite öğrencisinin yanı sıra Yurtkur Bölge Müdür Yardımcısı Haydar Bayrak başkanlığında oluşturulan komisyonun katılımıyla gerçekleştirildi. Seminer, Trabzon Sanayici ve İşadamları Derneği genel sekreteri Recep Ergenç tarafından verildi.
Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından Mesudiye yurdundaki öğrenciler için bahar futbol turnuvası düzenlendi.
Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenle başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, İstiklal Marşı\'nın okunmasının ardından Mesudiye Çok Programlı Lisesi Önünde resmi tören ile devam etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan\\\'ın, CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi\\\'ye, Hürriyet gazetesindeki yazarlığı döneminde kaleme aldığı \\\'\\\'Az Demişiz\\\'\\\' başlıklı yazısı dolayısıyla açtığı ve mahkemenin reddine karar verdiği tazminat davasının gerekçeli kararı açıklandı.
Beykozlu Ordu-Mesudiyeliler Derneği, Kavacık\'ta yeni binasında hizmete girdi. Açılış törenine başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, bazı Meclis Üyeleri, STK Liderleri ve Mesudiyeliler Derneği Yönetimi katıldı.
Belediye Başkanımız Sn. İsa GÜL 2013 yılında Mesudiye’de düzenlenecek olan Dünya Demokrasi Formu için çalışmalara hız verdi. Bu çalışmalara öncelikle Formun düzenleneceği Mesudiye Kültür merkezinden başlandı. Belediye Başkanımız Sn. İsa GÜL, Kültür merkezinin iç dekorasyonun yeniden düzenleneceğini ve bunun Dünya Demokrasi Formu’na yetiştirileceğini belirtti.
Ordunun ilk Elektrikli arabası Mesudiye ilçesinde Veteriner Hekimliği yapan Adem KORKMAZ\'da.Mesudiye\'de Veteriner hekim olarak mesleğini icra eden Adem bey Ordu\'nun ilk elektrikli arabasını Mesudiye\'ye getirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Syn. Korkmaz Ordu Mesudiye Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Onur Okutan\'a verdiği demeçte elektrikli oto ile ilgili şunları söyledi.
Mesudiye\'nin ilçe oluşu 1858 yılına uzanıyor. Ordu iline bağlı ve 117 km güneyinde bulunuyor. Yaylalardan, yamaç ve vadilerden oluşan bir doğa. Türkiye\'nin küçük ve güzel bir ilçesi.
Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulu 4-2 Mağlup Etti.
ODÜ Mesudiye MYO \"Hedef 25 Projesi\" Kapsamında Düzenlenen Kan Bağışında Birinci
Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Mehmet ÖZTÜRK Ve Aynı Kurumda Memur Tamer FURUNCU Önderliğinde Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri,Onur OKUTAN Önderliğindede Mesudiye Gençleri Pazar Günlerini Doğada Ve Mesudiye\'nin Tarihi Yerlerini Gezerek Güle Oynaya Yaşamanın Tadını Çıkarıyorlar
Mesudiye Belediyesi tarafından Mesudiye ilçe merkezinin yıllardır sorunu olan hayvan pazarı Mesudiye belediye başkanlığının üstün gayretleri sonucu faaliyete geçti.11 Mayıs 2013 Cumartesi Günü Ordu AKP Millet Vekili Fatih Han Ünal’ın katılımıyla açılışı gerçekleşti. Milletvekili’nin yanı sıra açılışa Mesudiye kaymakamı Taner Bolat, Mesudiye belediye başkanı Syn. İsa Gül, Gölköy Aydoğan Belde Başkanı Fikri Uludağ, Mesudiye Akp İlçe Başkanı Birol Yılmaz, İlçe Tarım Gıda Ve Hayvancılık Müdür Vekili Mehmet Soylu, Mesudiye İlçe Müftüsü Adem Dursun, Mesudiye milli eğitim müdürü vekili Atilla Arıcan, Mesudiyenin Köy Ve Mahalle Muhtarlarının Yanı Sıra Mesudiye Halkının katılımıyla Mesudiye hayvan pazarının açılışı gerçekleşti.
Mesudiye\'de Yaşayan Gençler Ve Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksek Öğrencileri Birlik Beraberliğin En Güzel Örneğini Mesudiye\'de Yaşıyorlar.Mesudiye\'de Yaşayan Gençler Ve Mesudiye Myo Öğrencileri Her Hafta Sonu Mesudiye\'nin Tarihi Yerlerini Gezerek Hem Mesudiye\'nin Tarihini Öğreniyorlar Hemde Boş Zamanları Doğa\'da Geçirmenin Mutluluğunu Yaşıyorlar. Mesudiye Meslek Yüksek Okulunda Memur Tamer FURUNCU Önderliğinde Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri,Onur OKUTAN Önderliğindede Mesudiye Gençleri Pazar Günlerini Doğada Ve Mesudiye\'nin Tarihi Yerlerini Gezerek Güle Oynaya Yaşamanın Tadını Çıkarıyorlar.
Diyarbakır\'dan Gölköy istikametine gitmekten olan Gölköy nüfusuna kayıtlı yüksek gerilim elektrik işçileri Mesudiye Koyulhisar arasında bulunan Baldıran mevkinde kaza geçirdi.
OKTAY EKŞİ REYHANLI OLAYLARINA YASAK KOYAN YARGICA VE SAVCIYA “HAZIRLIK SORUŞTURMASININ GİZLİLİĞİNİ İHLAL EDENLERE KARŞI İSENİZ İŞE ERGENEKON SAVCILARINDAN BAŞLAYIN” dedi.
Kelkit Vadisinde bulunan Üniversiteler arasında Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu tarafından Sivasın Suşehri ilçesinde düzenlenen futbol turnuvasında Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu Ali Erdoğan\'ın İlk yarıda attığı gol ile 1-0 yenerek finale çıkmayı başardı.17 mayıs cuma günü Suşehri şehir stadında Refahiye Meslek Yüksek Okulu ile şampiyonluk maçına çıkacak.
Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve öğretim üyelerinden oluşan 60 kişilik bir grup, 10 Mayıs 2013 Cuma sabah 9.00’da Mesudiye’den hareket ederek, Kayseri’ye teknik bir gezi düzenlemiştir
Mesudiye İMKB Çok Programlı Lisesi Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramı 94. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Mesudiye\'de gençlik koşusu düzenlendi
Kelkit Vadisinde bulunan Üniversiteler arasında Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksekokulu tarafından Sivasın Suşehri ilçesinde düzenlenen futbol turnuvasında Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksek Okulu final müsabakasında karşılaştığı Erzincan Üniversitesi Refahiye Meslek Yüksekokuluna bitime 5 dakika kala yediği gol ile 1-0 mağlup olarak turnuvayı ikinci tamamlamıştır.
SULTAN ABDÜLAZİZ’DEN BU YANA YAPILMAYAN YOL
Müftülüğümüzce İlçemizde 24/05/2013 tarihinde bir kermes düzenlendi.
İl Müftümüz Sayın Mustafa KOLUKISAOĞLU 23.05.2013 tarihinde Mesudiye İlçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
BELEDİYEMİZ VE HALK EĞİTİM İŞBİRLİĞİ İLE HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ.
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLANDI
MESUDİYE MUHTARLAR DERNEĞİ BELEDİYEMİZE AİT PASAJDAKİ YERİNE TAŞINDI
BOLU MİLET VEKİLİ SN. FEHMİ KÜPÇÜ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Tesisleri\'nde düzenledikleri dayanışma yemeği ile Beykoz ilçe protokolü başta olmak üzere, Beykozlu Orduluların ileri gelenleri ve üyeleri ile bir araya geldiler.
Ordunun Mesudiye ilçesine bağlı Yeşilce beldesi sınırları içerisinde bulunan Zile Yaylasında eski Karadeniz yayla mimarisini yansıtan evlerin sahipleri atalarından kalan evlerin zamana yenilmemesine gayret ediyor.
Mesudiyeliler Vakfı (Mesvak) kurulduğu günden beri eğitime desteğini sürdürüyor. Şimdi de öğrencilerin bilgi kültür seviyelerini artırmalarının önemine vurgu yapmak ve farkındalık oluşturmak için ortaokul öğrencileri arasında bir yarışma düzenliyor.
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim