Mesudiye’de Üçüncü Bilardo Turnuvası Düzenlendi
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
 Mesudiye’de Üçüncü Bilardo Turnuvası Düzenlendi

İlçemizde geleneksel hale gelen Bilardo turnuvalarından 3 üncüsü Nokta Bilardo’da düzenlendi. Düzenlenen turnuvada birinciliği Ramazan COŞKUN elde etti. Turnuva birincisine Plaketini Belediye Başkanımız İsa GÜL verdi. Sırasıyla dereceye girenlerden ikinciye plaketini Mesudiye Esnaf ve Şoförler odası Başkanı Recai KOÇYİĞİT verdi. Turnuvada ödül taktiminden sonra söz alan Belediye Başkanımız şunları söyledi. “Bilardo turnuvası nokta bilardo tarafından düzenlendi. Burada gençlerimizle birlikte  orta yaşlılarımız centilmence bir bilardo turnuvası gerçekleştirdiler.Bizde final maçını esnaf odası başkanımız, esnaflarımız, gençlerimiz ve avukatımızla birlikte hep beraber izledik. Centilmence bir mücadele oldu. Bunun en güzel yanı, kahve ortamından spor yapılabilen bir alanda maç yapmaları, bilardo oynamaları… Bu konuda emeği geçen Başta Nokta Bilardo Sahibi Kemal Beye ve   bütün katılımcılara teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz yılda turnuva düzenlenmişti. Bunun bundan sonra da aynı şekilde devam etmesini istiyor, emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ediyorum.”

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim