YURTKUR’DAN ÖĞRENCİLERE KONFERANS
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
YURTKUR’DAN ÖĞRENCİLERE KONFERANS

Kredi ve Yurtlar Kurumu Mesudiye yurdunda barınan öğrencilere “Liderlik Eğitimi” konferansı verildi.Yurt kantininde  düzenlenen konferansa 152 öğrencinin katıldığı öğrenildi. Konferansa konuşmacı olarak Ankara Üniversitesi Öğretim görevlilerinden Doç. Dr. Kemalettin Deniz katıldı.

Mesudiye Yurt Müdürü Muzaffer Ayaz “yurtta barınan  157 öğrenciden 152’si seminerimize katıldı. Liderlik okulunun amacı kurum yurtlarımızda barınan öğrencilerimizin motivasyonu yüksek,zamanı iyi yöneten,özgüveni artmış,başarıya odaklanmış,değişime ve çağa ayak uyduran,sosyal iletişimi güçlü bireyler olarak gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bu tür seminerler düzenlenmektedir. Verilen seminerin öğrencilerimiz üzerinde çok olumlu ve faydalı  oldu. Katılım beklenenden yüksek oldu. Katılan tüm öğrencilere bu eğitimi veren sayın Doç. Dr. Kemalettin Deniz’e çok teşekkür ediyorum” dedi.Konferansın ardından katılan öğrencilere çeşitli ikramlarında  bulunuldu.

Ormesha/Onur OKUTAN

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim