Koruyucu Aile Tanıtımı Mesudiye Yapıldı
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Koruyucu Aile  Tanıtımı Mesudiye Yapıldı

 

Gönüllüler İçin koruyucu Aile Tanıtımı Toplantısı Mesudiye İlk Öğretim Bölge Salonunda Yapıldı. Toplantıya Mesudiye Kaymakamı Syn. Taner BOLAT, Mesudiye Belediye Başkanı Syn. İsa GÜL, Yeşilce Belediye Başkanı Syn. Fevzi ÜNAL, Topçam Belediye Başkanı Syn. Erhan KÖLEOĞLU, Üçyol Belediye Başkanı Syn. Aydın GÜNDOĞDU, Milli Eğitim Müdür V. Syn. Atilla ARICAN, Daire Amirleri Ve Bir Çok Halk Katılımda Bulundu.
 
Öncelikle Koruyucu Aile Nedir; Çeşitli Nedenlerle, Bakımları Bir Süre Öz Ailsei Yanında Sağlanamayan Çocukların, Kısa Veya Uzun Dönemler İçerisinde, Ücretli Veya Gönüllü Olarak Eğitim, Bakım Ve Yetiştirilme Sorumluluğunu Alan Kişi Yâda Ailelere Koruyucu Aile Denir. Konuya İlişkin Mesudiye Kaymakamı Syn. Taner BOLAT Şunları Söyledi:
 
Mesudiye Kaymakamı Syn. Taner BOLAT: Ordudan Gelen Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Murat YILDIRIM Bey’e Ve Beraberinde Gelen Uzman Arkadaşlar Hoş Geldiniz. Ordu Aile Sosyal Politika İl Müdürlüğünden Gelen Bu İşin Uzmanları Ayrıntılı Açıklamalar Yapacaklar Konu İle İlgili Bizi Aydınlatacaklardır. Bilmelerini İstediğim Konu Bizlerinde Kendilerine Elimizden Geldiği Kadar Bu Konuda Yardımcı Olacağımızdır. Birer Gönül Elçisi Olarak Bu Projeye Katkı Sağlamak Bizim Görevimizdir. Mesudiye Belediye Başkanı Ve Belde Belediye Başkanlarımız Ve Daire Amirlerim, Değerli Katılımcılar Bu Proje Mesudiye’ye Ve Orduya Hayırlı Olsun. Diyerek Konuşmasına Son Verdi Ve Kürsüye Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat YILDIRIM’ı Davet Etti.
 
Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım: Sayın Kaymakamım Değerli Belediye Başkanlarım Çok Kıymetli Katılımcılar Hoş Geldiniz. Mesudiye Ordu İlimize Uzak Olan İlçelerden Bir Tanesi Bu Gün Mesudiye’de Olmaktan Mutluluk Duydum Gönüllüler İçin Koruyucu Aile Toplantısını Mesudiye İbo Salonunda Yapıyoruz.
Mesudiye’de Gönüllü Olarak İnsanlara Yardım Etme Konusunda Çok Şeyler Yapabiliriz, Çevremizde Ve Sokaklarda Gezen Çocukları Toplayabilir Onlara Sosyal Faaliyetlerden Yararlandırabilirsiniz Bütün Bunlar Gönüllülükten Geçer Bu Konuda Mesudiye Olarak Biz Varız Bizde Gönüllü Olmak Bu Konuda Bir Şeyler Yapmak İstiyoruz Diyorsanız Forumu Doldurarak Üye Olabilirsiniz. Ordu Gönüllüler Koruyucu Aile Konusunda İkinci Sırada Sayın Kaymakamım Değerli Belediye Başkanlarım Bu Konuda Sizlerinde Desteğini bekliyoruz Saygılarımla.
 
Ormesha / Ufuk YILMAZ
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim