Üçyol Derneği İstişare Toplantıları Devam Ediyor
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Üçyol Derneği İstişare Toplantıları Devam Ediyor

 

Derneğimizin 24.02.2013 tarihinde düzenlemiş olduğu, Çerçülü Mahallesi kahvaltı programı ve istişare toplantısına, Çerçülü Mahallesinde ikamet eden hemşerilerimiz tarafından ilgi büyüktü.
Kahvaltı sonrası dernek başkanımız Sönmez Okutan  açılış konuşmasında , toplantının gündemi, çerçülü mahallesi  halkı ile birlikte hem bir ara da olmak hem de mahallemizin sorunlarını paylaşmak olduğunu belirtti.
Dernek Çalışmaları hakkında kısa bilgi veren başkanımız, 13 Nisan cumartesi akşamı bu yıl derneğimizin 4.sünü düzenleyeceği,  Kutlu doğum haftası programına tüm katılımcıları aileleri ile birlikte davet etti.
Derneğimizin beldemizde geçen yıl yapılan fidan kampanyasında çerçülü mahallesinin duyarlığından dolayı dernek yönetimi adına teşekkür etti. Derneğimizin bu yıl da beldemizde fidan kampanyası yapacağını duyurdu.. Ayrıca Toplantıya katılan mahalle halkımıza başkan yardımcımız Ömer Kahrıman'ın katkılarıyla   İstanbul büyük şehir belediyesi beyaz gezi  programı  düzenleneceği duyurusunda  bulunuldu. Geziye katılmak isteyenlerin genel sekreterimiz Eyüp Albayrak ‘a isimlerini yazdırmalarını belirtildi.
Başkanımız, Çerçülü mahallemizin camisi ve odası hakkında da konuşma yaptı. Mahallenin camisin de ve odasında maddi ve manevi olarak emeği geçenlere özelikle teşekkür etti.
Çerçülü mahalle camisi ve odası için mahalle halkımızın görüşleri alındı. Mahallemizin belediye meclis üyesi Bilal Özdemir mahallede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.Söz hakkı alanlar dan Enver Karadaş mahallemizin birlik ve beraberliği ile alakalı güzel konuşma yaptı. Cami yapımında özelikle Ali Yılmaz büyüğümüzün maddi ve manevi katkısının çok olduğunu söyledi. Ertuğrul Özcan dilek ve temennilerde bulundu. Eski dernek başkanlarımızdan Yahya Celep ölene kadar çerçülü mahallemizin hizmetinde oldugunu beyan etti. Eski dernek başkanlarımızdan Sebahattin Okutan mahallenin birlik ve beraberlik içerisinde olması temennisinde bulundular katılımcılara teşekkür etti. Salih Güneş  amcamız cami derneği ile alakalı konuşma yaptı temenniler de bulundu. Eski dernek başkanlarımızdan yine Ali Yılmaz Cami ve oda hakkında görüşlerini dile getirdi. Ali Demir amcamız Dernek için oluşulacak yeni yönetimde görev alacakların genel olarak  beldemizde ikamet edenlerin görev alması temennisinde bulundu   ve yönetimin burada oluşması talebinde bulunuldu.
Toplantı cami yönetiminin oluşmasından sonra saygı ve hoşgörü içerisinde sona ererken Eski dernek başkanlarımızdan Ali Yılmaz, Yahya Celep ve Sabahattin Okutana derneğimize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi verildi.
Başkanımız Sönmez Okutan dernek yönetimi olarak toplantının çok verimli geçtiğini diğer mahallelerimizle de bu tip istişareler yapılacağını belirterek, Toplantıya katılan tüm mahalle halkına ve dernek yönetimi arkadaşlarına teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.
 
Kaynak:http://www.ucyolder.net/
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim