Mesudiye Süt Üreticilerinde Yeni Dönem
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiye Süt Üreticilerinde Yeni Dönem

 

Mesudiye Ziraat Odası Toplantı Salonunda Mesudiye Süt Üreticiler Birliğinin 2013 yılı 25-02-2013 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.Toplantıya Katılımın Çok Olduğu Ve Yapılan Seçimde Yönetim Kuruluna Mustafa TUNCER,Yalçın KARABULUT,Kemal HEBİL,Tahsin ERBAŞ Ve Hüsnü ŞAHİN Seçildiler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TUNCER Yaptığı Açıklamada;
Mesudiye'de Yeni Projeler Yapmak İçin Elimizden Gelen Çalışmaları Yapacağız Diyerek Ordudan Gelen Heyete Ve Toplantıya Katılan Herkese Teşekkür Etti.
Eski Mesudiye Süt Üreticileri Birliği Başkanı Birol YILMAZ;
Bu Güne Kadar Yaptığımız Çalışmalar İle Mesudiye'ye Belirli Projeler Kazandırdık Yeni Yönetime Çalışmalarında Başarılar Diliyorum Ordudan Gelen Heyete'de Katkılarından Dolayı Teşekkür ediyorum .
Ordu Kırsal Kalkınma Birliğinden Gelen Yetkililer Vatandaşlara Avrupa Birliği Hibe Fon ve Krediler Hakkında Bilgi Verdiler Ve Buraya Katılan Üyelerin İlgisinden Dolayı Çok Memnun Olduklarını Belirterek Çok Faydalı Bir Toplantı Olduğunu Bu Toplantıya Katılan Herkese Teşekkür Ettiler. 
Toplantıya; Mesudiye Ziraat Odası Başkanı Mustafa BAŞARSLAN,Akp İlçe Başkanı Birol YILMAZ,Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL,Mesudiye Muhtarlar Dernegi Başkanı Muharrem SARIGÜL Ve Üyeler Katıldılar. Bu Toplantı İlçemize Ve Ordu'ya Hayırlı Ugurlu Olsun..
 
Ormesha / Ufuk YILMAZ
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim