Mesudiyede şiddetli rüzgar çatıları uçurdu
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede şiddetli rüzgar çatıları uçurdu

 

Mesudiye İlçesi'nde etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle bazı aydınlatma direkleri devrildi, binaların çatıları uçtu. Olayda 4 otomobil ve 1 minibüs zarar gördü.
 
Mesudiye ilçe merkezinde dün gece yarısı etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle bazı binaların çatıları sökülerek etrafa savruldu. Eski belediye hizmet binasının çatısı da kalas ve çinkosuyla birlikte yerinden sökülerek yol kenarında park halindeki araçların üzerine düştü. Olayda şans eseri yaralanan olmazken camları kırılan 4 otomobil ve bir minibüste maddi hasar oluştu. İş makineleri ve çevredeki vatandaşların yardımıyla otomobiller kurtarılırken, hatlardaki arıza nedeniyle bir süre ilçeye elektrik verilemedi.
 
Mesudiye Kaymakamlığı da rüzgar nedeniyle meydana gelen hasarların tespiti için çalışma başlattı.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim