KYK ÖĞRENCİLERİNE ZAMAN YÖNETİMİ SEMİNERİ
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
KYK ÖĞRENCİLERİNE ZAMAN YÖNETİMİ SEMİNERİ

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Mesudiye yurdunda barınan öğrencilere yönelik olarak liderlik eğitimi adı altında zaman yönetimi semineri verildi. yurt müdürü muzaffer ayaz tarafından yapılan açıklamada; Yurt kantininde yurtta barınan 147 öğrenciden 110 öğrencinin katıldığı seminer Recep Ergenç tarafından verilmiştir. Zaman yönetimi seminerinin amacı yurtlarımızda barınan öğrencilerimizin zamanı nasıl iyi kullanmaları, zamanı nasıl doğru ve faydalı işlerde kullanmaları hakkında bilgiler verilmiştir. Asla vazgeçmemek ve hemen pes etmemek anlatılmıştır.

Yurt Müdürü Muzaffer Ayaz açıklamasında; verilen seminerin öğrencilerimiz üzerinde çok olumlu ve faydalı katkısı olduğunu ve katılımın beklenenden yüksek olduğunu belirtmiştir. yurt müdürü seminer sonunda katılan tüm öğrencilere ve Recep Ergenç hocaya teşekkür ederken öğrencilerde seminerden dolayı zaman yönetimi seminerini veren sayın Recep Ergenç’e ve yurt müdürlüğüne teşekkür ettiler.Konferansın sonunda katılan öğrencilere çeşitli yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu . Kokteyl esnasında yurt müdürü Muzaffer Ayaz ve Recep Ergenç öğrencilerle bol bol sohbette bulundular.
 
ORMESHA / Onur Okutan 
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim