Atatürk Sevgisi..
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Atatürk Sevgisi..

 

Mesudiye Yeşilce kara yolu üzerinde bulunan Konacık Köyü sakinlerinden Sıtkı Özgül'ün yol üzerinde bulunan çam fidanlığı evinin duvarına Kırıkkale Üniversitesi öğrencisi Saygın Aydın ile birlikte yaptıkları 3-5,5 metre ölçülerindeki Atatürk Posteri ve Türk Bayrağı yoldan geçenlerin dikkatini çekmiş beğenisini kazanmıştır.
 
Sıtkı Özgül böyle yapmasının nedeni olarak ise; "Bizler halk olarak evimizin içine ve evlerimizin girişine Türk Bayrağı koymalıyız. Çünkü çocuklarımız Türk Bayrağı ve Atatürk sevgisini bilmeli. Ben bütün çocuklarıma ulusumuzun kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatıyor, onun yaptıklarını, düşüncelerini çocuklarıma da aşılıyorum" dedi.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim