ÖĞRENCİLERE “ZAMAN SEMİNERİ”
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
ÖĞRENCİLERE “ZAMAN SEMİNERİ”

 

Kredi ve Yurtlar Kurumu, Mesudiye üniversite öğrencilerine “Zaman Yönetimi” semineri verildi. Seminere bir çok üniversite öğrencisinin yanı sıra Yurtkur Bölge Müdür Yardımcısı Haydar Bayrak başkanlığında oluşturulan komisyonun katılımıyla gerçekleştirildi.  Seminer,  Trabzon Sanayici ve İşadamları Derneği genel sekreteri Recep Ergenç tarafından verildi.
 
Seminer sonrası Mesudiye Yurt Müdürü Muzaffer Ayaz  tarafından ziyaretçilere Mesudiye Taşbaşı lokantasında yemek verildi. Seminer sonrasında Mesudiye’nin tarihi ve turistik yerlerini gezen ekip, geceyi Mesudiye ilçesinde geçirdi.Mesudiye’nin tarihi ve turistik yörelerine çok beğenen ekip ertesi gün de  Yeşilce beldesine bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
TSİAD Genel Sekreteri Recep Ergenç ilçe hakkında çeşitli bilgiler aldı. Mesudiye ve Yeşilce’yi hayranlıkla  gezen  ziyaretçiler, bol bol hatıra resimleri çektirdi.Trabzon Sanayici ve İşadamları Derneği genel sekreteri Recep Ergenç yakın ilgisinden dolayı Mesudiye Yurt Müdürü Muzaffer Ayaz’a teşekkür ederken ilçeden güzel duygu ve düşüncelerle ayrıldıklarını ifade etti.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim