Şampiyon Erken Veda Etti.
Haber Kategorisi: Spor -- Haber Sahibi:
Şampiyon Erken Veda Etti.

 

Ordu Üniversitesi 6'ıncı Spor Şenlikleri Çerçevesinde Geçen Sene Şampiyonluğu Elde Eden Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Bu Sene Turnuvaya Erken Veda Etti.“29.04.2013" Pazartesi Durugöl Çim Sahada Oynanan Müsabakada Fatsa Meslek Yüksek Okulu Mesudiye Meslek Yüksek Okulunu 3-2 Yenerek Turnuvanın Dışına Yitti. Mesudiye'nin Gollerini Penaltıdan Samet Ve Osman Attı. 
 
 
 
Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Takım Sorumlusu Taşkın Yılmaz Maç Sonu Verdiği demeçte:
 
Elimizde olan imkanlar çok kısıtlı zor şartlar altında bu turnuvaya hazırlanıyoruz spor tesisleri Mesudiye ilçemizde yok ayrıca Ordu ile Mesudiye arası 3 saat yolculuk ne kadar dinlensek bile futbolcularımızı etkiliyor. Maça etkili başladık ilk 20 dakika Fatsa Meslek Yüksek Okulunun kalemize ataklarını önledik ilk golü yedikten sonra biraz moralimiz bozuldu beraberliğide yakaladık fakat ikinci yarı sıcağında etkisiyle oyuncularımızda bir rahatlık oldu ve  defansın iki hatası ile 2 farklı geriye  düştük. sahadan 3-2 mağlup ayrıldık futbolcularımı tebrik ediyorum Kelkit Vadisi Futbol Turnuvasında şampiyon olarak unvanımızı devam ettireceğiz.
 
 
 Ayaktakiler (Soldan sağa) : Ali ERDOĞAN, Turgut YILDIZ, Berat DOĞAN, Muhammed KAYA, Serhat YILDIZ, Hüseyin ÖZÇELİK, Osman GÜNEŞ.
 
Oturanlar (Soldan sağa) : Bülent İNCE, Samet PATKAVAK, Tuncay AY, Volkan Can YILMAZ. 

 

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim