Mesudiyeliler Derneği Yeni Binasında Hizmete Girdi
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyeliler Derneği Yeni Binasında Hizmete Girdi

 

Beykozlu Ordu-Mesudiyeliler Derneği, Kavacık'ta yeni binasında hizmete girdi.
 
Açılış törenine başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, bazı Meclis Üyeleri, STK Liderleri ve Mesudiyeliler Derneği Yönetimi katıldı.
 
CHP'li Nihat Arıcan'ın sunumu yaptığı açılış töreninde ilk konuşmayı Mesudiye Dernek Başkanı ve aynı zamanda AKP Beykoz Belediye Meclis Üyesi olan Özkan Ayduğan yaptı.
 
Özkan AYDUĞAN (Mesudiye Dernek Başkanı):
 
"Açılışımızı onurlandıran herkese teşekkür ediyorum. Biz Beykoz'da yaşayan Mesudiyeler olarak önce Beykozluyuz. Tabii ki memleketimizin kültürünü Beykoz'da yaşatmakta kuruluşumuzun en büyük amacıdır.
 
Tüm dernek üyesi arkadaşlarımızın yönetim kurulumuza yardımcı olmaları gerekmektedir. Bizler yönetim olarak elimizden geldiğince yöre kültürümüze Beykoz'da yaşatacak ve hemşehrilerimize destek olmaya çalışacağız."
 
Daha sonra Mesudiye Belediye başkanı İsa Gül bir konuşma yaptı.
 
İsa GÜL (Mesudiye Belediye Başkanı):
 
"Bizler Mesudiyeliler olarak, Beykoz'da yaşayan Mesudiyeli hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Mesudiye Belediye Başkanı olarak Beykoz Belediyesi ile kardeş şehir olduk. Bu yüzden çok mutluyuz. Beykoz belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek'e Mesudiye ve Mesudiyelilere verdiği destek için teşekkür ediyorum. Biz kardeşiz, bizler küçük kardeşleri olarak büyük kardeşimizde bizlere olan desteğinin sürdürülmesini istiyoruz. Herkese saygılar sunuyorum."
 
Açılışta son olarak Çelikbilek konuştu.,
 
Yücel ÇELİKİBLEK (Beykoz Belediye Başkanı):
 
"Mesudiyeliler Derneğine yeni binasında da başarılar diliyoruz. Günümüzde dernekçilik gerçekten zor. Bu yüzden Mesudiyeliler derneğine bundan sonra yapacağı çalışmalarda elimizden gelen desteği vereceğiz. Başarılarının devamını diliyorum."
 
Daha sonra açılış kurdelesi kesildi. Dernek binasında misafirlere yöresel yiyecekler ve içecekler ikram edildi.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim