2013 Türkiye Demokrasi Formu Hazırlıkları Devam Ediyor.
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
2013 Türkiye Demokrasi Formu Hazırlıkları Devam Ediyor.

 

Belediye Başkanımız Sn. İsa GÜL 2013 yılında Mesudiye’de düzenlenecek olan Dünya Demokrasi Formu için çalışmalara hız verdi.  Bu çalışmalara öncelikle Formun düzenleneceği Mesudiye Kültür merkezinden başlandı. Belediye Başkanımız Sn. İsa GÜL, Kültür merkezinin iç dekorasyonun yeniden  düzenleneceğini ve bunun Dünya Demokrasi Formu’na yetiştirileceğini belirtti.
 
Forum için yapılan diğer çalışmalar ise şöyle; çevre düzeni ve genel olarak Mesudiyenin Sivas ve Ordu bağlantı yolu arasıdaki alanda büyük çapta temizlik yapılarak görünüm kirliliği ortadan kaldırıldı.  Temizlenen alanlara çeşitli çiçekler ve fidanlar dikildi. Mesudiye merkez mezarlığında da  tarihi mezarlar gün yüzüne çıkarılarak mezarlık içerisindeki çalılıklar  belediye personelimizin özverili   çalışmalarıyla  temizlendi. Çevre temizliği,bakım, onarım, yapım çalışmaları halen devam etmektedir. 

Belediye Başkanımız İsa GÜL, geleceğe yönelik planlamalara dair olarak da şunları söyledi;“Birinci aşamada 2013’te Mesudiye’de Türkiye Demokrasi Forumu’nu, ikinci aşamada 2018’de Avrasya Demokrasi Forumu’nu gerçekleştirmek istiyoruz. Son aşamadaysa Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında, Dünya Demokrasi Forumu’nu gerçekleştireceğiz.” Diyerek sözlerine son verdi.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim