Ordunun İlk Elektrikli Arabası Mesudiyede
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Ordunun İlk Elektrikli Arabası Mesudiyede

 

Ordunun ilk Elektrikli arabası Mesudiye ilçesinde Veteriner Hekimliği yapan Adem KORKMAZ'da.Mesudiye'de Veteriner hekim olarak mesleğini icra eden Adem bey Ordu'nun ilk elektrikli arabasını Mesudiye'ye getirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Syn. Korkmaz Ordu Mesudiye Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Onur Okutan'a verdiği  demeçte elektrikli oto ile ilgili şunları söyledi.
 
Benzin,mazot fiyatları çok pahalı ben mesleğim gereği Mesudiye'nin  her köyüne gidiyorum buda benim bütçemi çok fazla zarara uğratıyor. Araştırdım elektrikli aracın benim için daha  uygun olacağını düşündüm ve  araştırmalarım beni boşa çıkarmadı çok uygun fiyata elektrikli araç sahibi oldum. İşe  çıkıyorum geliyorum şarja takıyorum işimi görüyorum telefon geldiği zaman tekrar gidiyorum yani imkanı olan herkesi elektrikli araç almaya davet ediyorum. 7 saat şarja takıyorum 150 km yol gidiyorum mazot benzinden daha  karlı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bir diğer sevincim sanırım Ordu ilimizde ilk defa bende  var buda  beni çok sevindiriyor  bir ilke  imza  attığım için sevinçliyim.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim