Mesudiye MYO Yarı Finalde
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiye MYO Yarı Finalde

Kelkit Vadisinde Bulunan Üniversiteler Arasında Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu Tarafından  Sivasın Akıncılar İlçesinde Düzenlenen Futbol Turnuvasında Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Giresun Üniversitesi Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulunu 4-2 Yenerek Yarı Finale Çıkmayı Başardı. Mesudiye Meslek Yüksek Okulunun Golleri Berat DOĞAN(3) Ve Ali ERDOĞAN'dan Geldi.Maç Sırasında Mesudiye Meslek Yüksek Okulu  İkide Fire Verdi Başarılı Kaleci Çağlar EMİR Ve Başarılı Savunmacı Hüseyin ÖZÇELİK Sakatlandılar.Yarı Finalde Mesudiye Meslek Yüksek Okulunun Rakibi Ev Sahibi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu Olmuştur.

Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Teknik Sorumlusu  Şu Açıklamaları Yaptı;

"Gruptan Çıkmak İçin İki Farklı Galibiyete İhtiyacımız Vardı,. Ben Ve Takımım Bu Maça İyi Hazılandık Tek Amacımız Galibiyetdi.Bunu Güzel Bir Oyun İle Sahaya Yansıtdık.Sonuçta İki Farklı Galip Gelmenin Sevincini Yaşıyoruz.Benim Ve Oyuncularımın Amacı Sporun Şiddet Ve Küfür Yerine Dostluk,Barış Ve Fairplay Çercevesinde Geçmesini Sağlamaktır.Şuana Kadar Bizi Yanlız Bırakmayan Yüksek  Okul Müdürümüz Syn.Muhammet YILDIZ'a Ve Mesudiye Meslek Yüksek Okulu Çalışanlarına Takımım Ve Kendim Adıma Çok Teşekkür Ederim. Bu Turnuvayı Şampiyon Olarak Tamamlayıp Kupayı Okulumuza Ve Mesudiye Halkına Armağan Etmek İstiyoruz.Turnuvanın Düzenlenmesinde Emeği Geçen Herkeze Sonsuz Teşekkürler."Dedi.

 

Mehmet Öztürk
Tebrik ederim.
SERKAN KUL
Haber güzel olmuş ...... Tamer yakışıklı çıkmışsın resimde futbol sahası bile olmayan bir ilçede gidip takım yenmek zor iştir helal size başarılarınızın devamını diliyorum
Emre AYDEMİR
Başarılarınızın Devamını Bekliyoruz Mesudiye Meslek Yüksekokullu ve Tamer Bey :) Bu Güzel Haberler Bizleri Mutlu Ediyor Gerçekten:) LazKopat Yaptı Yapacağını Yine :)
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim