Mesudiyede Doğa Yürüyüşü.
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede Doğa Yürüyüşü.

Baharın gelmesiyle birlikte havaların ısınmasını fırsat bilen Mesudiyede halkı ve öğrenciler Mesudiyeden başlayıp Tavara köyü (Eski Tavara Köyü), Kaleköy ( Kaleköy Kalesi, Delikli Taş ve Kümbetler) Çerçi köyünü kapsayan bir doğa yürüyüşü ve doğal güzellikleri fotoğraflayan bir gezi düzenlediler. Geziye katılanlar bu tür organizasyonların daha da fazla düzenlenmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, yeni gezi parkurları ekleyecekleri böylelikle hafta sonu Mesudiyede ne yapılabilir değil de nereye gitsek diye düşünecekler. Bölgenin bu aylardaki güzelliğini herkesin görmesi gerektiğini sözlerine eklediler.

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim