Mesudiyede Kaza
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede Kaza

 

Diyarbakır'dan Gölköy istikametine gitmekten olan Gölköy nüfusuna kayıtlı yüksek gerilim elektrik işçileri Mesudiye Koyulhisar arasında bulunan Baldıran mevkinde kaza geçirdi.Bahattin ŞAHİN yönetimindeki 52 M 9415 plakalı Minibüs Mesudiye'ye 9 km uzaklıkta Baldıran köprüsü girişinde havanın yağışlı ve zeminin ıslak olması nedeni ile şarampole yuvarlandı.3 takla atarak yuvarlanan aracın içerisinden bulunan işçileri araçtan atarak işçilerin yaralanmasına sebep olmuştur.7 Yaralı ambulans ile Mesudiye Devlet Hastanesine Bahattin ŞAHİN,Hasbi ŞAHİN,Recep DEVRİM,Fevzi AKSU, Muhittin ŞAHİN,Ahmet GEYİK,Sezgin TÜRKMEN, Ağır  yaralı Mesut HAYDAR ise  Koyulhisar Devlet Hastanesine  götürülerek tedavileri devam ediyor. Olayla İlgili Soruşturma Mesudiye İlçe Jandarma ve Koyulhisar İlçe Jandarma tarafından devam ediyor.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim