Mesudiye MYO, Kayseriye Teknik Gezi Düzenledi
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiye MYO, Kayseriye Teknik Gezi Düzenledi

 

Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve öğretim üyelerinden oluşan 60 kişilik bir grup, 10 Mayıs 2013 Cuma sabah 9.00’da Mesudiye’den hareket ederek, Kayseri’ye teknik bir gezi düzenlemiştir.

Gezi heyeti Kayseri’de,  Bellona Yetkilileri Üretim Müdürü Ali ERBAY ve İnsan Kaynakları Yönetim Müdürü Ömer ÖRDEK tarafından karşılandı.

Öğle yemeğinin ardından Bellona Fabrikası Üretim Geliştirme Uzmanı Uğur GÖKÇE tarafından öğrencilere brifing verilirken, fabrikadaki çalışmalar detaylı bir sunum eşliğinde anlatıldı.

Fabrikanın tüm birimlerini gezen öğrenciler, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek uzmanlara işleyiş ve yapım sürecinde merak ettikleri soruları yönelttiler.

Bilgisayar bölümü öğrencilerinin Bilgi İşlem departmanında bilgi alışverişinde bulundukları gezi, öğrencilere önemli deneyimler kazandırdı.

Mesudiye MYO Turizm Bölümü öğrencileri ise Kayseri Asberlin ve Grand Eras Hotels ziyaretlerini gerçekleştirerek, oda tasarımı, yiyecek-içecek servisi, yemeklerin hazırlanması ve sunumu, otel ikram ve organizasyon planı,  ön büro kayıt işleri, halkla ilişkiler uzmanlığı vb. konularda uygulama yapma fırsatı ve sektörde fiilî çalışan kişilerle istişare olanağı da buldular.

Gezi süresince Kayseri, Nevşehir, Ürgüp, Avanos ve çevresinde çeşitli sektörlerden firmalar ziyaret edilerek, öğrencilerin kendi bölümleri ile ilgili değerlendirme yapması da sağlanmış oldu

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim