İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNCE KERMES DÜZENLENDİ
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNCE KERMES DÜZENLENDİ

Müftülüğümüzce  İlçemizde 24/05/2013 tarihinde bir kermes düzenlendi.
İlçe Müftü Vekili Sayın Sezgin YAŞAR tarafından açılışı gerçekleştirilen kermese halkın yoğun ilgi gösterdiği görülürken, 
İlçe Müftü Vekilimiz kermese olan ilgiden memnuniyetini dile getirerek, bu tür faaliyetlerin devam edeceğini bildirdi.
Ayrıca gayretleriyle bu kermesi düzenleyen Merkez Kur'an kursu öğreticisi ve bayan öğrencilerine teşekkürlerini ifade etti.
Dualar ile açılan kermesin üç gün boyunca halkımızın ziyaretine açık olacağını belirten İlçe Müftü Vekilimiz Sayın Sezgin YAŞAR, Müftülük olarak yapılan etkinliklerde Mesudiyelilerin her zaman yanımızda olmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek, teşekkürlerini iletti.
Mesudiye halkı ise bu güzel etkinlik için başta Müftülüğümüz olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarını ifade ettiler.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim