19 Mayıs Mesudiyede Kutlandı
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
19 Mayıs Mesudiyede Kutlandı

İlçemizde ilk tören Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Kutlama törenleri saat 11:00 de Mesudiye İMKB Çok Programlı Lisesi Müdürlüğü bahçesinde yapıldı.Programa İlçe Kaymakamı Sayın Taner BOLAT, Garnizon Komutanı Ali KARAOĞLAN, Belediye Başkanımız İsa GÜL, İlçe Emniyet Amiri Murat ÇAYLI, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Atilla ARICAN, protokolün diğer üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.Törende gençlik haftasında yapılan futbol ve voleybol turnuvaları ile gençlik koşusunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.Öğrencilerin gösterilerinden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mesudiye Belediye Başkanlığımız tarafından öğrencilere ve vatandaşlara ikramda bulunularak program sona erdi.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim