Mesudiye Muhtarlar Derneği Yeni Yerinde
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiye Muhtarlar Derneği Yeni Yerinde

Bolu Milet Vekili Sn. Fehmi Küpçü Belediye Başkanımız ile birlikte Mesudiye Muhtarlar Derneğinin açılışını yaptılar. Açılışa Mesudiye Kaymakamı Taner Bolat, Topçam Belediye Başkanı Erhan Köleoglu Üçyol Belediye Başkanı Aydın Gündogdu Chp İlçe Başkanı Arslan Sarıgül,   daire amirleri, köy muhtarları ve Mesudiye halkının katılımlarıyla gerçekleşti Mesudiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ve Merkez Mahalle Muhtarı Muharrem Sarıgül bir teşekkür konuşması yaparak Belediye Başkanımıza onurluk takdimi için Mesudiye CHP İlçe Başkanı Ve Topçam Belediye Başkanını davet etti. Topçam Belediye Başkanı Belediye Başkanımıza muhtarlar derneğinin bu güzel mekâna kavuşmasında verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Açılışta konuşma yapan Belediye Başkanımız şunları söyledi:”Bu güne kadar muhtarlarımızın oturabileceği bir araya gelebileceği Yerleri yoktu Mesudiye belediyesi olarak muhtarlarımızı daha iyi hizmet vere bilmeleri için bu yeri tahsis ederek daha iyi hizmet yapmalarını sağlamak istedik. Muhtarlar derneğimiz Mesudiyemize hayırlı uğurlu olsun. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.”
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim