Beykozlu Ordu Mesudiyeliler kenetlendi
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Beykozlu Ordu Mesudiyeliler kenetlendi

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Tesisleri'nde düzenledikleri dayanışma yemeği ile Beykoz ilçe protokolü başta olmak üzere, Beykozlu Orduluların ileri gelenleri ve üyeleri ile bir araya geldiler.
Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan başta olmak üzere, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları, bazı İl Dernek Başkanları, Meclis Üyeleri ve Muhtarların katılım gösterdikleri dayanışma yemeği Ordulu sanatçılar Fatih Yaman ve Erol Ayduğan'ın türküleri ile tam bir karnavala dönüştü.
Sunumunu Yasemin Özen'in gerçekleştirdiği gecede Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek birer selamlama konuşması gerçekleştirdiler.
Yasemin Özen mikrofona Başkan Özkan Ayduğan'ı davet etmeden önce Kavacık'taki yeni açılan dernek binasından sonra ilk defa bir dayanışma yemeğinde bir araya gelindiğinin altını çizdi.
Mikrofona davet edilen Dernek Başkanı Özkan Aydığan ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek şunları söyledi;
 
Özkan Ayduğan: Derneğimizin 15. yılı kuruluş yemeği münasebeti ile bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum.
(Özkan Ayduğan tüm dernek yöneticileri tek tek sahneye davet edip kendilerini tanıtmalarını istedi. Tüm yöneticiler de tek tek kendilerini tanıttıktan sonra Başkan Ayduğan konuşmasına devam etti)
6 ay önce dernek merkezimize taşındık. bu anlamda katkı sunan başka belediye başkanı yardımcıları dernek yöneticilerimiz, isimlerini unutmuş olabilirim ama katkı koyan herkese teşekkür ederim.
Derneğimizin amaçlarından öncelik; Beykozluluk temelini ön planda tutmaktır. Bizler Van'da, Ardahan'da, Giresun'da doğduk ama Beykoz'da doyduk burada büyüdük. Bu anlamda Beykoz'un sorunlarını yaşıyoruz, bu anlamda Beykozluluğumuz başta olmak üzere Ordululuğumuzuda unutmamak lazım.
Beykoz Belediyesi meclisine teşekkür ediyorum çünkü mesudiye ilçesini kardeş ilçe ilan ettiler.
Mesudiye Belediyesi'nin bir projesi vardı ve yardıma ihtiyaçları vardı. Bu anlamda Beykoz Belediyemizin Mesudiye Belediyemize desteği inşallah bizim ve başkanımızın gayretiyle hayat bulacaktır.
Ordumuz büyükşehir oldu, her ne şekilde olduysa oldu ama gurur duyuyoruz. Bunun getirisi götürü nelerdir diye zaman zaman konuşup tartışıyoruz ama birde nüfus taşıma konusu gündemde. Beykoz'dan Ordu'ya bir taşıma yok bunu tespit ettik. Giden yok mu, var tabi ama çok az ve onları da geri dönmeleri içinde gayret gösteriyoruz.
Bizim Beykoz olarak 3 bin nüfusa ihtiyacımız var. Şu an 247 bin nüfusumuz var. Bizim tüm il dernekleri olarak bu 3 bin nüfusu bir şekilde bir aya getirelim diyorum.
 
Yücel Çelikbilek: Özellikle Beykoz'daki il derneklerinin yaptığı çalışmalar kayda değer çalışmalardır.
Özkan Bey'in derneği 1994'ten bu yana çalışan, bu dönem biraz daha fazla gayeret göstediğini söyleyebilirim. Bu dönem aslında tüm il dernekler birliği çok çalışıyor.
Bu gün 3. köprü Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün temeli atıldı, hayırlı uğurlu olsun. 29 Mayıs Fetih yılınızı kutlarım. Bizim genimizde dünyaya barış ve sevgi götürmek var. Rabbime sizleri emanet ediyorum, saygılar sunuyorum.
Yapılan protokol konuşmalarından sonra Fatih Yaman ve Erol Aydoğan sevilen türküleri ile davetlileri kendilerinden geçirirken, havanın güzel olması akşam yemeğinin ayrıca daha keyifli geçmesi için önemli bir nedendi. 
 
Kaynak:beykoztr.com
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim