MESVAK BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLİYOR
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi: eyalcin
MESVAK BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Mesudiyeliler Vakfı (Mesvak) kurulduğu günden beri eğitime desteğini sürdürüyor. Şimdi de öğrencilerin bilgi kültür seviyelerini artırmalarının önemine vurgu yapmak ve farkındalık oluşturmak için ortaokul öğrencileri arasında bir yarışma düzenliyor. Yarışmaya Mesudiye kütüğüne kayıtlı tüm ortaokul öğrencileri 3 kişilik takımlarını kurarak katılabilirler. İstanbul'un 6 bölgesinde (Beykoz, Ümraniye, Kartal, Kağıthane, Esenler, Bakırköy) düzenlenecek yarışmalarda 1. olanlar finale çıkacak ve büyük finalde yarışanlar da birbirinden değerli hediyeler kazanacaktır. Şampiyon olan takımın tüm üyelerine dizüstü bilgisayar, 2. olan takımdakilere Profesyonel fotoğraf makinesi ve 3. olan takımdakilere de Tablet hediye edilecektir. Ayrıca finale çıkan tüm öğrencilere çeyrek altın verilecektir.
Öğrencilerin kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmek için 20 soruluk yarışmanın 3 sorusu Tolstoy'un "İnsan Ne İle Yaşar" kitabından sorulacaktır. Her gruba 1 kitap MESVAK tarafından hediye edilecektir.

Finali 8 Şubat, elemeleri 24-25 Ocak 2015'te yapılacak olan yarışma için başvurular MESVAK web sitesi üzerinden alınmaktadır. mesvak.org.tr

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim