Yol Ve Parke Çalışmaları Devam Ediyor
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Yol Ve Parke Çalışmaları Devam Ediyor

İlçemiz merkezine Ordu ve Sivas istikametindeki girişten başlayarak, su ve kanalizasyon alt yapısı yapılan ve 1 km’lik şehir merkezine yakın olan kısmında parke ve bordür döşemesi tamamlan yolun, geri kalan 1 km lik kısmında parke ve bordür döşemelerinin yapımına başlandı. Belediye Başkanlığımızca başlatılan bu çalışmaların yanı sıra kaldırımların ağaçlandırılması, yolun genişletilmesi ve ışıklandırma çalışmaları da hızla devam ediyor. Yakın bir zamanda tamamlanması planlanan bu çalışmalarda bizlere desteklerini esirgemeyen Karayolları, Özel İdare ve Belediye personellerimize  teşekkür ediyoruz. Ayrıca mahalle  yollarımızda beton dökülerek  yıllardır  giderilmeyen sorun giderilmiş oldu.

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim