Dayılı Köyü Kültür Merkezi Projesi
Haber Kategorisi: Köyler -- Haber Sahibi:
Dayılı Köyü Kültür Merkezi Projesi

 

Dayılı Köylü hemşehrilerimizin düğünlerini, nişanlarını, Eğitim faaliyetlerini, önemli gün ve gecelerini yapabileceği, dostlarını, arkadaşlarını ve misafirlerini getirebileceği Dayılı adına yakışır bir dernek binası için dernek yönetimi ilk adımı attı. Dernek yeri arsası 575.000 tl'lik bedelle alındı, 50.000 tl kapora verildi ve kalan paranın ödenmesi için 1 aylık süre alındı.
Dayılı Köyü dernek başkanı Sayın Cengiz KAYAYURT, Dayılı Köylü hemşehrilerimizin Ataşehirde yapılan birlik ve beraberlik gecesinde ve mahalle ziyaretlerinde bizlere olan güvenleri ve destekleri ile yıllardır istediği, arzu ettiği, hayalini kurduğu dernek yeri için, Ataşehir Ferhatpaşada 17 mt.ye 27 mt. cepheli, TİCARİ İMARLI, 452 Metrekare, 4 yolun köşesinde güzel bir arsaya kapora vererek ilk adımı attıklarını, Bir aylık süre için verilen bu kaporanın yanmaması için paranın tamamının toplanmasının gerektiğini ve bu konuda Kıymetli köylülerimizin salmalarını erken ödemelerini arzu ettiklerini, bu projemize Ataşehir, Sancaktepe ve Şişli belediye Başkanları başta olmak üzere siyasi desteklerin olduğunu ve bu desteklerin inşaat aşamasıda dahil olmak üzere proje bitimine kadar artarak devam edeceğin belirtti.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim