Orduspor Meletliler Atkısı
Haber Kategorisi: Spor -- Haber Sahibi:
Orduspor Meletliler Atkısı

 

Ordu’da oynanan bütün maçlara toplamda 220 km yol katederek Orduspor’umuzun her maçına gelen Meletliler ( Mesudiyeliler ) Orduspor’a bağlılıklarını daha da fazla artırmak amacıyla Meletliler atkılarını çıkardı. Tamamen kendi oluşumlarıyla tribünlerimize gelip Orduspor’umuzu destekleyen arkadaşlarımızın Meletliler atkıları satışa çıktı. Almak isteyenler aşağıdaki bilgilerle atkıyı temin edebilir.
Meletliler atkılarını almak isteyen Mesudiyeliler varsa eğer Onur Okutan veya Yusuf Tuncer’le iletişime geçebilir. Mesudiye’den atkıyı almak isteyenler Tuncer Erkek Kuaförü’nden, Deplasman Internet Cafe’den veya Clup Onur’dan alabilir.
İletişim: 0536 326 78 65
Atkıları şehir dışından almak isteyenler için ise kargo ile gönderim yapılıyor. Kargo ücreti alıcıya ait ve 3 iş gününde teslim ediliyor.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim