Önce Bayramlaşma ardından Kurban
Haber Kategorisi: Spor -- Haber Sahibi:
Önce Bayramlaşma ardından Kurban

 

Orduspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve futbolcular bayramlaştı. Durugöl Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma programının ardından kurban da kesildi.
 
 
 
Orduspor Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Çebi, Murat Gürsoy, Levent Yıldırım, Hakan Şahin, Tamer Aktaş, Coşkun Memiş, teknik heyet ve futbolcular ile bayramlaştı.
 
 
 
Yönetim kurulu adına söz alan Levent Yıldırım, herkesin bayramını kutlayarak, "Bayramınızı coşku ile kutluyoruz. Ordu'da herkes sizler ile gurur duyuyor. Bayram dolayısı ile ülkemizde birlik ve beraberlik adına güzel bir heyecan oluşuyor. Bu heyecanı sizlerle paylaşmak için buradayız. Gerçekten Orduspor çok güzel bir şekilde ligde ilerliyor. Sizlerden çok şey bekliyoruz. İnşallah bundan sonraki tüm mücadelelerinizde kardeşlik içerisinde başarılı olmanızı diliyoruz. Gaziantepspor karşılaşmasında başarılar diliyoruz. Gaziantepspor karşılaşması bayram havasında yaşayıp, almak istiyoruz. Bu maçı alacağımızdan en ufak bir kuşkumuz yok. Başarılar diliyoruz."dedi.
 
 
 
Oyuncular adına söz alan Takım Kaptanı Ali Çamdalı, "İnşallah en kötü günümüz böyle olur. İnşallah Bayram, Gaziantepspor karşısında da bize uğurlu gelir. Bayram tadı ile oradan döneriz. Her zaman birlik ve beraberliğimiz sadece bayramda değil her zaman olacaktır."
 
 
 
Teknik Direktör Hector Cuper ise, "Bayramlar insanların birlik ve beraberliğine katkı sağlıyor. Bu da takımımıza büyük katkı sağlayacaktır. Başarılı sonuçlar almamız isteğimiz değil takımımızın sorumluluğudur. Ama bunun için antrenman yapmamız gerekiyor."
 
 
 
Bayramlaşmanın ardından kurban kesildi
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim