MÜSLÜM SARICA MAHALLESİ ÜMRANİYEDE BAYRAMLAŞTI
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
MÜSLÜM SARICA MAHALLESİ  ÜMRANİYEDE BAYRAMLAŞTI

Müslüm Sarıca Mahallesi Derneği'nin 2006 senesinde başlattığı salon bayramlaşma töreninde katılımcılara ve konuklara pasta meyve suyu ve lokum ikram edildi. Abdullah Ömer Erdoğan tarafından Kuran-ı Kerim okundu.
Açılış konumasını Başk. Yard. Hacı Ahmet Yılmaz yaparak kısa önemli konulara değinerek mahalle halkına hoş geldiniz dedi ve bayramlarını kutladı.
Başkan Namık Kemal Tuncer de; katılan mahalle halkına hoşgeldiniz diyerek bayramlarını tebrik etti. Mahallesinin içinde bulunduğu çalışmaları kısa kısa anlatarak, bu faaliyetlerin devam edeceğini belirten Başkan, önemli hususlara değinerek... Ordu İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Tuncer ve Cengiz Koçyiğitin önemli işler başardıklarını, yine AK Parti İlçe Başkanı Birol Yılmaz, Ordu İl Özel İdaresi Yetkilileri ve Mesudiye Belediyemiz ve bizlerde dernek, Mesudiye Şb. Dernek yöneticilerimiz, muhtarlık ve duyarlı Müslüm Sarıca Halkı yanlarında olduk ve birlikte çok önemli işler başardık dedi. Ana yolların asfaltlandığını belirtirken, ara sokaklarımızında bir örneği yapılarak...devamının geleceğini anlattı...en azından cankurtaran ve itfaiye araçlarının girebileceği sokaklarımızı sizlerin destekleriyle yapmaya devam edeceğiz dedi.
Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesinde Susam Düğün Salonunda yapılan bayram buluşmasına ilgi oldukça azdı. Bu ilgisizliğin sebeplerinden mevsimlerin yaza doğru kayması...birçok insanlarımızında Mesudiyede olmaları, mazeretlerinden dolayı katılamayanları ve ilgisiz olanlarıda sayacak olursak, bayram ve katılanlar tatlıydı ama katılım biraz tatsızdı diyebiliriz...
Tatlı olan yönlerinden biride, Komedyen Sanatçımız Müslüm Sarıca Dernek Başkanı Namık Kemal Tuncer'in Yeğeni  İsmail Baki Tuncer'inde katılması oldu ve büyük bir sevgiyle karşılandı.
Yine Genç Sanatçımız Erkan Tuncerde herzaman olduğu gibi bizleri yanlız bırakmayarak..halkının yanında oldu.
Birazda müzik horon derken...Mahmut Habil herzaman olduğu gibi yine başı çekti...

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim