Mesudiyespor Nereye Gidiyor
Haber Kategorisi: Spor -- Haber Sahibi:
Mesudiyespor Nereye Gidiyor

İstanbul 1'inci Amatör 15'inci Grupta Yer Alan Mesudiyespor kötü gidişatı devam ediyor.Oynadığı 7 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile 9 takımın bulunduğu ligde 8'inci sırada bulunuyor.Mesudiyespor yönetcileri ve futbolcuları Mesudiyespora sahip çıkılmadığından yana genel olarak Mesudiyeli futbolcuların oynadığı takımın kötü gidişatı ne zman son  bulacak.

özgür özsoy
Öncelikle onur kardeşimize böyle bir site düzenleyip mesudiyesporumuzun sorunlarını yansıttığı ve dile getirip bazı uyuyan yılanları uyandırdığı için teşekkür ediyorum..Evet şuan mesudiyemizin gidişatı iyi değil bende topçusu olarak herkes gibi kabul ediyorum ama tabiki böyle gidecek diye birşey yok inş.önce Allahın izni ve sonrada dostlarımızın yardımlarıylan bu durumdanda en kısa zamanda kurtulucaz... Ben burdan bütün mesudiyeli dostlarımıza sesleniyorum zaman arkadan konuşup dedikodu yapma zamanı değil,zaman mesudiyesporumuzu destekleme ve taşın altına elimizi koyma zamanıdır... Her şey MESUDİYESPOR için....!!
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim