Mesudiyede Değişim Başladı
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede Değişim Başladı

Mesudiye Belediye Başkanlığı ve Mesudiye Kaymakamlığının ortak yürüttüğü proje ile Mesudiye meydanı  daha  geniş ve  daha  güzel bir görüntüye  sahip olacak.

Projenin amacı Mesudiyeyi  yaşanabilir bir yer  haline  getirmek  ve Mesudiyenin görünüş açısından  daha  güzel bir yer olmasını sağlamak.

Proje halka sunulmuş halde  ve Mesudiye Halkının   esnafların görüşü alınıyor.Projeye göre meydanda bulunan Mesudiye Belediye Başkanlığı binası ve Halk Eğitim Merkezi yıkılacak   yerine  park,çay bahçesi yapılacak.Şimdiki Hükümet Konağı Mesudiye Meslek Yüksek Okulu olacak ve ek olarak okula  yeni bölümler  eklenecek. Şimdiki Mesudiye Meslek Yüksek Okulun kullandığı eski Hükümet Konağı Mesudiye Belediye Başkanlığı binası ve  Hükümet Konağı olacak.

Mesudiye Kaymakamı ve  Belediye Başkanı bugün  Belediye'nin altında bulunan esnafları  gezerek  konuyu anlattı ve   herkesin  görüşü olumlu  yönde olduğu bildirildi.

Ayrıca meydanın  daralmasına  neden olan  araçlarında bir otopark yapılarak meydandan  kaldırılması  gündemde.

 

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim