Meletliler Yine Ordusporun Yanında
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Meletliler Yine Ordusporun Yanında

Mesudiye Gençliği Ordusporun yanında olmaya  devam ediyor.Mesudiye Gençliği 120 Km ve 3 saatlik yola aldırmadan  kimine   göre  dedilik olan ama onlara  göre  bu sevdanın adı aşk olan Ordusporun  evindeki her maça  deplasman gibi gidiyorlar.Pazar günü Mesudiye meydandan 25 kişilik bir grup ile Orduya hareket eden grup Ordudaki Mesudiyeli gençler tarafından  sevgi ile  karşılandı.19 Eylül stadının yanında maçtan önce müzik eşliğinde  horan teperek ve  tezaurat yaparak dikkatleri çeken Mesudiye Gençliğine Ordudakiler "Helal Olsun Gençlere" biz burdan kalkıp gitmiyoruz onlar ta nerden  geliyorlar dedirti. 

Mesudiye Gençliğinin yanında olanlarada teşekkür mesajı vardı; Mesudiyeden her maça  gitmemizde bize destek olan Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül'e sonsuz teşekkür ediyoruz. Ayrıca Orduda hiç bir sıkıntı çekmeden maça girmemizi sağlayan Fidangör grubunada teşekkür ederiz.

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim