Flaş!!! Balıklı Köyünde Yangın !!!!
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Flaş!!! Balıklı Köyünde Yangın !!!!

Mesudiyenin Balıklı Köyünde  Akşam Saatlerinde Henüz Sebebi Belirlenemeyen Bir Nedenden Dolayı Yangın Çıktı. Köyde Bulunan İş Makinasının İlk Müdahalesi Sonucu Yangın İtfaiyeler Gelmeden Söndürüldü. Bir Ev Yanarak Kül Oldu Maddi Hasarın Çok Olduğu Can Kayıbının Olmaması Hem Sevindirici Hem Üzücü Bir Olay. Mesudiye Belediyesine Ait İtfaiye Olay Yerine İntikal Ettiğinde Zaten Yangın Sönmüştü Ve Sadece Soğutma İşlemi İle Yangın Etkisiz Hale Getirildi. Aynı Anda Yağmurun Yağması'da Sevindirici Bir Olaydı En Azından Etkisi Olduğunu Düşünüyoruz.  Evin Kime Ait Olduğu Basına Yansıtılmamaya Çalışılıyor.

Muammer Özer
Hemsehrilerimize gecmis olsun, allaha sukur can kaybi yokmus.
Muammer Özer
Hemsehrilerimize gecmis olsun, allaha sukur can kaybi yokmus.
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim