Biz varız ATAM, UNUTMAYACAĞIZ !
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Biz varız ATAM, UNUTMAYACAĞIZ !

 

Senin emanet ettiğin Cumhuriyet, ilelebet payidar kalacak. Senin gençliğin, hiçbir zaman susmayacak. Senin ışığın, geleceği aydınlatacak. Senin eserlerin, bilgi kaynağımız olarak duracak. Evlatların okuyacak, torunların çalışacak. Vatan dediğin tehlikede mi? Kadınların cepheye çorba taşıyacak, mermi taşıyacak. Senin gençlerin Çanakkale’yi unutmadığı için tereddüt bile etmeden en önde çarpışacak.
 
Biz biliyoruz, Senin önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin sınırlarında akan kanları, biz biliyoruz içimizdeki düşmanları, gaflet, dalalet ve hıyanet içinde olanları. Biz biliyoruz ATAM, bu yüzden varız, bu yüzden izindeyiz.
 
Özlemle anıyoruz, Özlemle arıyoruz.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim