Mesudiyede Atatürkü Saygıyla Andık
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede Atatürkü Saygıyla Andık

Mesudiye'de Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 74'üncü yılında saygıyla anıldı. Saatler 09.05'i gösterdiğinde hayat durdu.

Mesudiye'de ulu önderin ölümünün 74'üncü yılı nedeniyle düzenlenen anma programında Mesudiye Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu. Mesudiye Kaymakamı, Mesudiye Jandarma Komutanı,Mesudiye Belediye Başkanı Vekili, daire müdürleri, polis, askeri erkan, siyasi parti sivil toplum örgütü temsilcileri, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı programda, sirenlerin çalmaya başladığı 09.05'te saygı duruşunda bulunuldu. Bu sırada yoldan geçen sürücüler de araçlarından inerek Atatürk için saygı duruşunda bulundu. Trafik bir süre dururken, uzun araç konvoyu oluştu. 2 dakikalık saygı duruşunun ardından yolda trafik normale döndü.

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim