İdris YILDIZ Mesudiyede
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
İdris YILDIZ Mesudiyede

Ordu Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Millet Vekili Mesudiyede Ziyaretlerde Bulundu. İdris Yıldız  Chp Mesudiye İlçe Başkanlığını Ziyaret Ederek İlçe Başkanı Aslan SARIGÜL,Yeşilce Belediye Başkanı Fevzi ÜNAL  Ve  Diğer Parti Üyeleri İle Sohbet Etti.Daha Sonra Mesudiye Devlet Hastanesine Giden Yıldız Mesudiye Devlet Hastanesi Başhekimi Seçkin DAĞLI İle Sohbet Ederek Hastanenin Sorunlarını Dinledi Ve  Bir Çok Not Alarak İlgilenmek İçin Söz Verdi.Yıldız Hastanenin Ardından İlçe Emniyet Müdürlüğüne  Ziyaretde Bulundu Ve  Yeni Emniyet Müdür İle Sohbet Ederek Bilgiler Aldı. Yıldız Bu Ziyaretlerin Ardından Mesudiye Esnafları Tek Tek Ziyaret Ederek Onların Sorunlarını Dinledi Ve Hoş Sohbetlerde Bulundu. Mesudiye Ziyaretini Tamamlayan Yıldız Mesudiyeden Güzel Anılar İle Ayrıldığını Dile Getirdi Ve  Tekrar Gelceğini Mesudiyeyi Çok Sevdiğini Dile  Getirdi. Yıldızı Bu Geziler Sırasında Chp Mesudiye İlçe Başkanı Arslan SARIGÜL,Yeşilce Belediye  Başkanı Fevzi ÜNAL Ve Partili Bir Çok Üye  Yalnız Bırakmadı.

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim