Mesudiyede Yapılan Emeğe Saygısızlık
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede Yapılan Emeğe Saygısızlık

Mesudiye İlçe Merkezinde Uzun Süredir Bir Spor Tesisi Yoktu Gençlerin Hiç Bir Sosyal Aktivitesi Yoktu Mesudiyeli İş Adamımız Ruhi Engin ÖZMEN Mesudiyeye Bir Halısaha Yaptı Ve İsmini Verdi Buraya Kadar Herşey Güzel Emeği Geçenlere Tşkler. Fakat Sahaya Kimsenin  Sahip Çıkmadığı Ve Halısaha Top Oynamaya  Elverişli Bir Durumdan Çıktığı Gözlenmekte. Mesudiye Gençliğinin Yoğun Çabaları Her Defasında Dile  Getirmesi Sonucu Mesudiye  Belediye Başkanlığı Tarafından Bakım Ve  Onarımı Yapıldı Ve  Yaklaşık 3 Aydır Faliyet Gösteriyor. Fakat Yine  Sahip Çıkan Yok Belediyemiz Tarafından Yapıldı Saha Ücretini Alan Milli Eğitim Bakanlığı Sahaya  Sahip Çıkmak Zorunda Ama Sadece Para Konusu İle İlgileniyorlar. Halısanın Halısının Yıpranmaması İçin Koruma Altına Alınması Gerek Oynanan Ayakkabıdan Tellerine Filelerine Kadar Takip Etmek Gerek Sadece  Parasını Almak İle Olmuyor. Fakat Milli Eğitim Bakanlığı Altındaki Mesudiye İlk Öğretim Bölge Okulu Öğrencileri Kundura İle   Sahaya Giriyor Kapı Kapalı İse Teli Kaldırıyor Altından Giriyor Bumu Sahip Çıkmak Halısanın Sorumlusu Nerde Parayı ALınca İyi Bakıma Gelince  Yok Lütfen Yapılan Emeğe Saygı Gösterelim.

Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim