TURİZM BAKANLIĞI YAYLA EVİ TİP PROJESİ
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
TURİZM BAKANLIĞI YAYLA EVİ TİP PROJESİ

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığımız "Yayla Evi Tip Projesi"  ile yaylalarımıza yapılacak evlerin bu projelere göre yapılmasını tavsiye etmektedir.Bu projelerle yapılacak evlerle görüntü kirliliğinin azalması hedeflenmektedir. Yaylamıza ev yapmayı düşünen hemşerilerimiz için hazır bir proje olduğunu düşünüyoruz. 

 

 
Köşe Obamız, Mesudiye bölgesinde, nostaljisi ve doğallığı bozulmayan birçak yayladan bir tanesidir. Bu anlamda Yaylamız için İmar Çalışması yapmayı düşünüyoruz. Ev yapmayı düşünen hemşerilerimizin Mahalle Muhtarımız ve Dernek Başkanımız ile mutlaka irtibata geçmesini, fikir ve görüş birliğine varılmasını rica ediyoruz. Bu yayla hepimizin, koruyacak da bozacak ta bizleriz. 
Adnan KIRAN
Kaybolmaya yüz tutmuş yaylalarımıza sahip çıkmak, yaşatmak, memleketimize yapmış olduğumuz en büyük hizmet olsa gerek. Muhtarlarımıza ve Dernek Başkanlarımıza burada çok iş düşüyor. Betonarme evler yapıldıktan sonra değil, yapım aşamasında projelerini kontrol edip, sonra yapımına müsaade edilmeli. Sonrasında her iki tarafa da zararı dokunuyor. Sayın editör, bu konuyu gündeme taşıdığınız için teşekkür ederiz.
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim