Orduspora Yeni Otobüs
Haber Kategorisi: Spor -- Haber Sahibi:
Orduspora Yeni Otobüs

 

Mor-Beyaz renklerden oluşan otobüste, futbolcuların rahatlığı için herşey düşünüldü. Orduspor Başkanı Doç.Dr.Nedim Türkmen ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile kurban kesim töreninin ardından otobüs Orduspor takımının kullanımına verildi. 
 
 
Orduspor Kulüp Başkanı Doç. Dr. Nedim Türkmen, Orduspor’a otobüs almak için başlatılan SMSkampanyasına Bin 100 kişinin katkı sağladığını en kısa zamanda bu isimlerin yeni otobüsün üzerine yazılacağını ifade etti. 
 
 
Yeni otobüsün hayırlı olmasını dileyen Başkan Türkmen; “Orduspor Kulübü olarak yaklaşık bir yıldır ulaşım sponsorumuz Fındıkkale ile seyahat ediyorduk. Daha sonra kulübümüze yeni bir otobüs almak için kampanya yaptık, taraftarlarımızın SMS yoluyla katkı sağlamalarını ve SMS atan taraftarların isimlerinin otobüsün üzerinde yer almasını istedik. Ama maalesef şu zamana kadar Bin 100 kişi SMS attı. 200 Bin Euro değerindeki otobüsü biz kendi imkanlarımız ile aldık getirdik, şimdi plakası falan değişecek 52 plakalı olacak, SMS atan taraftarlarımızın isimleri tabiî ki yine bu otobüs üzerinde yer alacak. İnşallah kazasız belasız kullanmak istiyoruz. Otobüsümüzü yenilemiş olduk inşallah Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin. Orduspor’umuza hayırlı olsun” dedi.
Bu habere henüz yorum yapılmamış
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim