Mesudiyede Esrarengiz Patlama
Haber Kategorisi: Mesudiye -- Haber Sahibi:
Mesudiyede Esrarengiz Patlama

Mesudiye İlçe Merkezinde 17/12/2012 Pazartesi Günü Saat 14:30 Sıralarında Hiç Bilinmedik Bir Şekilde  Patlama  Meydana  Geldi. Yetkililer Sesin Nerden Geldiğini Araştırıyorlar. Mesudiye'de Duyulan Ses Yakınlarımızda Bulunan Koyulhisar İlçe Merkezinde Ve Yeşilce Beldesinde Duyulmuştur. Mesudiye Emniyet Amirliğine Gelen Bilgide Sesin Havadan Geldiği O Sırada Mesudiyenin Üzerinden Geçmekte Olan Uaçağın Hava Boşluğuna Düştüğü Ve  Motorunun Patladığı.Fakat Motoru Patlayan Bir Uçağın Yere Düşmesi Gerek Buda Akıllara Takılan Soru.

Mesudiyede'de Konuşulan Konu İse Gümüşhanede Deprem Olduğu Ve  Bizim Hissettiğimiz Ayrıca Mesudiye İlçe Sınırları İçerisine Göktaşı Düştüğü Düşünülüyor. Araştırlmalar Devam Ediyor.

Emrah YALÇIN
Çok enteresan bir durum, patlamanın nedeninin bulunamaması daha da kötü. İnşallah kısa sürede sonuca ulaşır çalışmalar.
yenal demirbaş
arkadaşlar tek bir açıklaması olabilir. ses duvarını aşan bir jet mesudiye koyulhisar istikametinden geçti. bu konuda tecrübeliyim .daha önce çok yaşadık. tuncelide operasyonda da başımıza geldi araştırdık ve ses hızı aşan uçak geçtiği yerde patlama sesini andırıyor.
ali özyurt
kyulhisardan duyulan ses demekki çok güçlü bir ses inşallah işin içinden bişey çıkmaz
Bu habere yorum yap
Ad - Soyad E-Posta Web Site Yorumunuz
 
 

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür.

Site İçeriğinin Bir Kısmı veya Tamamının Kopyalanması Yasal İşlem Sebebidir.Tüm Hakları Saklıdır. Kullanıcı Yorumlarından Site Yönetimi Değil, Yorum Yapan Gerçek Kişiler Sorumludur. Her Kullanıcının IP Adresi Yasal Zorunluluk Nedeni İle Kayıt Altına Alınmaktadır.

Açılış Sayfan Yap - Sitene Ekle - Favorilerine Ekle - Künye - Bülten - Sponsorlar - Reklam - Sağlayıcı - Site Kuralları - Ulaşım - İletişim